Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Chrome Youth Goggle
Код на производ:
(NESSD128-458)
NIKE

NIKE Chrome Youth Goggle

Претходна цена
1.090 ДЕН
Моментална цена
1.090 ДЕН
Цена со попуст
872 ДЕН
Заштеда: 218 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • OS OS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Chrome Youth Goggle се детски очила за пливање за тинејџери. Тие се направени од поликарбонат и обезбедуваат широко видно поле за да можете јасно да видите што се случува во вашата лента. Имаат удобна двојна лента која може да се прилагоди од страна. Логото на Nike јасно зборува за вашата спортска посветеност и љубов кон овој бренд. Без разлика дали пливате рекреативно или професионално, овие очила на Nike се вашиот идеален сојузник. Спецификација: Детски очила за пливање за тинејџери Поликарбонатни леќи Лесно прилагодлив двоен ремен Лого Nike Материјал за лента: 100% силикон.
Подетално

Nike Chrome Youth Goggle се детски очила за пливање за тинејџери. Тие се направени од поликарбонат и обезбедуваат широко видно поле за да можете јасно да видите што се случува во вашата лента. Имаат удобна двојна лента која може да се прилагоди од страна. Логото на Nike јасно зборува за вашата спортска посветеност и љубов кон овој бренд. Без разлика дали пливате рекреативно или професионално, овие очила на Nike се вашиот идеален сојузник.
Спецификација:

 • Детски очила за пливање за тинејџери
 • Поликарбонатни леќи
 • Лесно прилагодлив двоен ремен
 • Лого Nike
 • Материјал за лента: 100% силикон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Наочари за пливање
  Пол Unisex
  Намена Пливање
  Бренд NIKE
  Возраст За тинејџери (8-14 год.)
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош