Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

RING SPORT RX PL01-2.5 SET 2X2.5KG
Код на производ:
(RX PL01-2.5)
RING SPORT

RING SPORT RX PL01-2.5 SET 2X2.5KG

Претходна цена
1.290 ДЕН
Моментална цена
1.290 ДЕН
Цена со попуст
1.032 ДЕН
Заштеда: 258 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • NS Унив.
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Тегови
Пол Unisex
Намена Тренинг
Бренд RING SPORT
Возраст За возрасни
За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Тегови RX DB2819-10
1.533 ДЕН
Заштеда 30%
2.190 ДЕН
Помош