Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

MAX ВЕЛОСИПЕД GMX PINK 8.0 20
Код на производ:
(800993)
MAX

MAX ВЕЛОСИПЕД GMX PINK 8.0 20"

Претходна цена
9.390 ДЕН
Моментална цена
9.390 ДЕН
Моментална цена
9.390 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • BV BV
  • 1 1
  • OSFT OSFT
  • MISC MISC
  • 1SIZ 1SIZ
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Велосипед
Пол Деца-девојчиња
Намена Велосипедизам
Бренд MAX
Возраст За тинејџери (8-14 год.)
За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
Trenutno nema komentara
Помош