Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas NCL ORG WNLB
adidas NCL ORG WNLB
adidas NCL ORG WNLB
adidas NCL ORG WNLB
adidas NCL ORG WNLB
adidas NCL ORG WNLB
adidas NCL ORG WNLB
adidas NCL ORG WNLB
adidas NCL ORG WNLB
adidas NCL ORG WNLB
Код на производ:
(IA5284)
adidas

adidas NCL ORG WNLB

Претходна цена
1.088 ДЕН
Моментална цена
1.088 ДЕН
Цена со попуст
870 ДЕН
Заштеда: 218 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • NSZ NSZ
 • 1 1
 • OG OG
 • NS Унив.
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Сите ваши основни работи се на само патент од вас со адидас NCL ORG WNLB Unisex Lifestyle чанта. Прилагодливиот ремен ви дава прилагодено вклопување и повеќе опции за носење - преку рамо или попречно тело. Две прегради со патенти се доволни за складирање на сите потребни ситници. Издржливата ткаенина е отпорна на оштетување, за активен животен стил. Земете ја и излезете од вратата и никогаш повеќе не оставајте ништо зад себе. Овој производ е направен од рециклиран материјал со високи перформанси. Спецификација: Затворање со патент Два дела Прилагодлив ремен Состав: 100% рециклиран полиестер.
Подетално

Сите ваши основни работи се на само патент од вас со адидас NCL ORG WNLB Unisex Lifestyle чанта. Прилагодливиот ремен ви дава прилагодено вклопување и повеќе опции за носење - преку рамо или попречно тело. Две прегради со патенти се доволни за складирање на сите потребни ситници. Издржливата ткаенина е отпорна на оштетување, за активен животен стил. Земете ја и излезете од вратата и никогаш повеќе не оставајте ништо зад себе. Овој производ е направен од рециклиран материјал со високи перформанси.
Спецификација:

 • Затворање со патент
 • Два дела
 • Прилагодлив ремен
 • Состав: 100% рециклиран полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Торбица
  Пол Unisex
  Намена Lifestyle
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Колекција Performance
  Материјал/Технологија Eco
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Prosecna ocena:
  ocene
  3
  ocene
  3
  950 ДЕН
  Заштеда 20%
  1.188 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Помош