Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas Classic Box Graphic
adidas Classic Box Graphic
adidas Classic Box Graphic
adidas Classic Box Graphic
adidas Classic Box Graphic
adidas Classic Box Graphic
adidas Classic Box Graphic
adidas Classic Box Graphic
adidas Classic Box Graphic
adidas Classic Box Graphic
Код на производ:
(HT6930)
adidas

adidas Classic Box Graphic

Претходна цена
2.188 ДЕН
Моментална цена
2.188 ДЕН
Цена со попуст
1.750 ДЕН
Заштеда: 438 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • NSZ NSZ
 • 1 1
 • OG OG
 • NS Унив.
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Останете во движење со овој унисекс ранец на adidas Classic Box Graphic. Опремен е со преден џеб со патент и странични џебови, за брз пристап до вашите неопходни работи, како што се телефонот или грицките по теретана. Вашето шише со вода и дополнителната облека убаво се вклопуваат во пространата главна преграда. Прилагодете ги ремените и уживајте во удобноста. Направен од низа рециклирани материјали и најмалку 40% рециклирана содржина, овој производ е само едно од решенијата на adidas за да се стави крај на пластичниот отпад. Спецификација: Димензии: 43 cm x 35 cm x 15 cm Волумен: 23 L Главна преграда со патент Преден џеб со патент Странични џебови Вградени ремени за рамо Состав: 100% полиестер.
Подетално

Останете во движење со овој унисекс ранец на adidas Classic Box Graphic. Опремен е со преден џеб со патент и странични џебови, за брз пристап до вашите неопходни работи, како што се телефонот или грицките по теретана. Вашето шише со вода и дополнителната облека убаво се вклопуваат во пространата главна преграда. Прилагодете ги ремените и уживајте во удобноста. Направен од низа рециклирани материјали и најмалку 40% рециклирана содржина, овој производ е само едно од решенијата на adidas за да се стави крај на пластичниот отпад.
Спецификација:

 • Димензии: 43 cm x 35 cm x 15 cm
 • Волумен: 23 L
 • Главна преграда со патент
 • Преден џеб со патент
 • Странични џебови
 • Вградени ремени за рамо
 • Состав: 100% полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Ранец
  Пол Unisex
  Намена Lifestyle
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Колекција Performance
  Материјал/Технологија Eco
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Помош