Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas Thin and Light
Код на производ:
(HT3463)
adidas

adidas Thin and Light

Претходна цена
788 ДЕН
Моментална цена
788 ДЕН
Цена со попуст
630 ДЕН
Заштеда: 158 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S 37-39 22.9-24.2
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M 40-42 24.6-25.9
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L 43-45 26.7-28
 • XL 46-48 28.4-29.7
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas Thin and Light унисекс чорапи за вежбање се идеални доколку сакате лесен изглед „без чорапи“. Поддржувањето на лакот и лесното чувство овозможуваат удобно вклопување, без разлика дали се лежете на каучот или одите на трчање. Доаѓаат три до пакување, така што никогаш нема да бидете без нив ако еден пар е во пералната. Најмалку 50% од овој производ е мешавина од рециклирани и обновливи материјали. Спецификација: Невидливи под патики Поддршка на лак Нема шевови во пределот на прстите Три пара во пакет Состав: 57% памук, 37% рециклиран полиестер, 3% еластодиен, 2% еластан, 1% рециклиран најлон.
Подетално

adidas Thin and Light унисекс чорапи за вежбање се идеални доколку сакате лесен изглед „без чорапи“. Поддржувањето на лакот и лесното чувство овозможуваат удобно вклопување, без разлика дали се лежете на каучот или одите на трчање. Доаѓаат три до пакување, така што никогаш нема да бидете без нив ако еден пар е во пералната. Најмалку 50% од овој производ е мешавина од рециклирани и обновливи материјали.
Спецификација:

 • Невидливи под патики
 • Поддршка на лак
 • Нема шевови во пределот на прстите
 • Три пара во пакет
 • Состав: 57% памук, 37% рециклиран полиестер, 3% еластодиен, 2% еластан, 1% рециклиран најлон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Чорапи
  Пол Unisex
  Намена Lifestyle
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Колекција Performance
  Материјал/Технологија Eco
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Помош