Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas Classic Foundation
adidas Classic Foundation
adidas Classic Foundation
adidas Classic Foundation
adidas Classic Foundation
adidas Classic Foundation
adidas Classic Foundation
adidas Classic Foundation
adidas Classic Foundation
adidas Classic Foundation
Код на производ:
(HT4768)
adidas

adidas Classic Foundation

Претходна цена
1.488 ДЕН
Моментална цена
1.488 ДЕН
Цена со попуст
1.190 ДЕН
Заштеда: 298 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • NSZ NSZ
 • 1 1
 • OG OG
 • NS Унив.
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas Classic Foundation е унисекс lifestyle ранец, функционален и квалитетен, идеален за секој ден. Овој аdidas ранец е лесен и елегантен со цврста подлога за заштита од влага. Има бројни џебови со различни големини, како и внатрешна преграда за лаптоп, за да ги одржувате вашите неопходни работи совршено организирани. Прилагодливите, засилени ремени за рамо овозможуваат лесно персонализирање на овој ранец. Има и надворешен џеб за шише со вода. Сè што ви треба за вашите секојдневни активности може да се спакува во овој функционален ранец на adidas. Спецификација: Ранец - унисекс, lifestyle Прилагодливи ремени за рамо Рачка за носење Внатрешна преграда за лаптоп Состав: 100% рециклиран полиестер Преден џеб со патент Прилагодливи, зајакнати ремени за рамо Џеб од шише со вода Димензии: 15 cm x 27 cm x 46 cm Волумен: 20 L.
Подетално

adidas Classic Foundation е унисекс lifestyle ранец, функционален и квалитетен, идеален за секој ден. Овој аdidas ранец е лесен и елегантен со цврста подлога за заштита од влага. Има бројни џебови со различни големини, како и внатрешна преграда за лаптоп, за да ги одржувате вашите неопходни работи совршено организирани. Прилагодливите, засилени ремени за рамо овозможуваат лесно персонализирање на овој ранец. Има и надворешен џеб за шише со вода. Сè што ви треба за вашите секојдневни активности може да се спакува во овој функционален ранец на adidas.
Спецификација:

 • Ранец - унисекс, lifestyle
 • Прилагодливи ремени за рамо
 • Рачка за носење
 • Внатрешна преграда за лаптоп
 • Состав: 100% рециклиран полиестер
 • Преден џеб со патент
 • Прилагодливи, зајакнати ремени за рамо
 • Џеб од шише со вода
 • Димензии: 15 cm x 27 cm x 46 cm
 • Волумен: 20 L

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Ранец
  Пол Unisex
  Намена Lifestyle
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Колекција Performance
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Помош