Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas Daily
adidas Daily
adidas Daily
adidas Daily
adidas Daily
adidas Daily
adidas Daily
adidas Daily
Код на производ:
(HT6356)
adidas

adidas Daily

Претходна цена
988 ДЕН
Моментална цена
988 ДЕН
Цена со попуст
790 ДЕН
Заштеда: 198 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • OSFY OSFY
 • OSFW Унив.
 • OSFA OSFA
 • OSFC OSFC
 • OSFM Унив.
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Планинарење, возење велосипед или одење на фестивали, не можете да погрешите со унисекс капчето за вежбање на adidas Daily. Направен е од памук за меко прозрачно чувство, додека прилагодливиот ремен на задната страна се прилагодува за цврсто вклопување. Најмалку 50% од овој производ е мешавина од рециклирани и обновливи материјали. Спецификација: Класична конструкција од шест панели Средно заоблен раб Лента за пот Дупки за вентилација Прилагодлив ремен на задната страна Состав: 100% памучна диапла; поставата и лентата за пот: 100% рециклиран полиестер.
Подетално

Планинарење, возење велосипед или одење на фестивали, не можете да погрешите со унисекс капчето за вежбање на adidas Daily. Направен е од памук за меко прозрачно чувство, додека прилагодливиот ремен на задната страна се прилагодува за цврсто вклопување. Најмалку 50% од овој производ е мешавина од рециклирани и обновливи материјали.
Спецификација:

 • Класична конструкција од шест панели
 • Средно заоблен раб
 • Лента за пот
 • Дупки за вентилација
 • Прилагодлив ремен на задната страна
 • Состав: 100% памучна диапла; поставата и лентата за пот: 100% рециклиран полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Качкет
  Пол Unisex
  Намена Lifestyle
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Колекција Performance
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Trenutno nema komentara
  Помош