Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Pitch Training
NIKE Pitch Training
NIKE Pitch Training
NIKE Pitch Training
Код на производ:
(CU8034-100)
NIKE

NIKE Pitch Training

Претходна цена
1.290 ДЕН
Моментална цена
1.290 ДЕН
Цена со попуст
1.032 ДЕН
Заштеда: 258 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 6X 6X
 • 1 1
 • 2 2
 • 3 3
 • 3- 3-
 • 4 4
 • 4- 4-
 • 5 5
 • 5- 5-
 • 6 6
 • 7 7
 • 8 8
 • 8- 8-
 • 9 9
 • 9- 9-
 • 10 10
 • 11 11
 • 12 12
 • 14 14
 • OSFA OSFA
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Pitch Training е фудбалска топка со издржлив дизајн дизајнирана за тренирање и подобрување на вештините на теренот. Високиот контраст на неговата графика го олеснува забележувањето во воздух или на земја. Мазната, издржлива надворешност има постојано чувство. Гумениот мочен меур помага во одржување на воздушниот притисок и обликот. Спецификација: Фудбалска топка 12-о дизајн на панел Материјал: 60% гума / 15% полиуретан / 13% полиестер / 12% ЕВА.
Подетално

Nike Pitch Training е фудбалска топка со издржлив дизајн дизајнирана за тренирање и подобрување на вештините на теренот. Високиот контраст на неговата графика го олеснува забележувањето во воздух или на земја. Мазната, издржлива надворешност има постојано чувство. Гумениот мочен меур помага во одржување на воздушниот притисок и обликот. Спецификација:

 • Фудбалска топка
 • 12-о дизајн на панел
 • Материјал: 60% гума / 15% полиуретан / 13% полиестер / 12% ЕВА

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Топка
  Пол Unisex
  Намена Фудбал
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Топка DM4153-102
  1.432 ДЕН
  Заштеда 20%
  1.790 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Топка DD0002-102
  1.112 ДЕН
  Заштеда 20%
  1.390 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Топка DM4153-101
  1.432 ДЕН
  Заштеда 20%
  1.790 ДЕН
  Помош