Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

CHAMPION Stars
CHAMPION Stars
CHAMPION Stars
CHAMPION Stars
CHAMPION Stars
CHAMPION Stars
Детски сет
Код на производ:
(CHA231G400-10)
CHAMPION

CHAMPION Stars

Претходна цена
1.890 ДЕН
Моментална цена
1.890 ДЕН
Цена со попуст
1.323 ДЕН
Заштеда: 567 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 3-4г.
 • XS 5-6г.
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S 7-8г.
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M 9-10г.
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L 11-12г.
 • XL 13-14г.
 • 2XL 15-16г.
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Champion GIRLS STARS е комплет - маица со кратки ракави и шорцеви за девојчиња. Комплетот Champion GIRLS STARS е изработен е од мек материјал, кој дава чувство на мекост и удобност. Едноставниот дизајн носи удобност, а интересниот ѕвезден принт на предната страна на маицата и дава уникатен изглед. Овој сет ќе го носи вашето дете за време на различни активности. Спецификација: Сет за девојчиња – Lifestyle.
Подетално

Champion GIRLS STARS е комплет - маица со кратки ракави и шорцеви за девојчиња. Комплетот Champion GIRLS STARS е изработен е од мек материјал, кој дава чувство на мекост и удобност. Едноставниот дизајн носи удобност, а интересниот ѕвезден принт на предната страна на маицата и дава уникатен изглед. Овој сет ќе го носи вашето дете за време на различни активности. Спецификација:

 • Сет за девојчиња – Lifestyle

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Сет
  Пол Деца-девојчиња
  Намена Lifestyle
  Бренд CHAMPION
  Возраст За мали деца (4-10 год.)
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Trenutno nema komentara
  Помош