Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas Studio
adidas Studio
adidas Studio
adidas Studio
adidas Studio
adidas Studio
adidas Studio
adidas Studio
adidas Studio
adidas Studio
Код на производ:
(HT2451)
adidas

adidas Studio

Претходна цена
2.888 ДЕН
Моментална цена
2.888 ДЕН
Цена со попуст
2.310 ДЕН
Заштеда: 578 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • NSZ NSZ
 • 1 1
 • OG OG
 • NS Унив.
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Сјајната надворешност, вградените рачки за носење и долгиот патент и даваат луксузен изглед на женската чанта за вежбање adidas Studio. Спакувајте боди, или опрема за јога и подлога и упатете се во студио. Не грижете се ако треба да земете неколку работи на пат кон дома, бидејќи сè уште имате простор. Направен од низа рециклирани материјали и најмалку 40% рециклирана содржина, овој производ е само едно од решенијата на Адидас за да се стави крај на пластичниот отпад. Спецификација: Димензии: 18 cm x 45 cm x 38 cm Волумен: 31,25 L Главна преграда со патент Заден џеб со патент Внатрешни џебови Состав: 100% рециклиран полиестер.
Подетално

Сјајната надворешност, вградените рачки за носење и долгиот патент и даваат луксузен изглед на женската чанта за вежбање adidas Studio. Спакувајте боди, или опрема за јога и подлога и упатете се во студио. Не грижете се ако треба да земете неколку работи на пат кон дома, бидејќи сè уште имате простор. Направен од низа рециклирани материјали и најмалку 40% рециклирана содржина, овој производ е само едно од решенијата на Адидас за да се стави крај на пластичниот отпад.
Спецификација:

 • Димензии: 18 cm x 45 cm x 38 cm
 • Волумен: 31,25 L
 • Главна преграда со патент
 • Заден џеб со патент
 • Внатрешни џебови
 • Состав: 100% рециклиран полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Торби
  Пол Женски
  Намена Тренинг
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Колекција Performance
  Материјал/Технологија Eco
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Trenutno nema komentara
  Помош