Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas UCL Pro Istanbul
adidas UCL Pro Istanbul
adidas UCL Pro Istanbul
adidas UCL Pro Istanbul
adidas UCL Pro Istanbul
adidas UCL Pro Istanbul
adidas UCL Pro Istanbul
adidas UCL Pro Istanbul
Код на производ:
(HU1576)
adidas

adidas UCL Pro Istanbul

Претходна цена
9.288 ДЕН
Моментална цена
9.288 ДЕН
Цена со попуст
4.644 ДЕН
Заштеда: 4.644 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 6X 6X
 • 1 1
 • 2 2
 • 3 3
 • 3- 3-
 • 4 4
 • 4- 4-
 • 5 5
 • 5- 5-
 • 6 6
 • 7 7
 • 8 8
 • 8- 8-
 • 9 9
 • 9- 9-
 • 10 10
 • 11 11
 • 12 12
 • 14 14
 • OSFA OSFA
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Изграден за нокаут-фазите на Лигата на шампионите на УЕФА, фудбалската топка на adidas UCL Pro во Истанбул блеска со привлечна графика која ја слави уникатната локација на градот и потсетува на неговата незаборавна врска со најголемото клупско фудбалско натпреварување. Зад графиката, беспрекорната конструкција и бутил бешиката гарантираат дека оваа топка потврдена од ФИФА за квалитет сјае на теренот. Конечно. Ѕвездите ќе се усогласат за Истанбул 2023 година. Спецификации: Беспрекорна конструкција Бутил меур.
Подетално

Изграден за нокаут-фазите на Лигата на шампионите на УЕФА, фудбалската топка на adidas UCL Pro во Истанбул блеска со привлечна графика која ја слави уникатната локација на градот и потсетува на неговата незаборавна врска со најголемото клупско фудбалско натпреварување. Зад графиката, беспрекорната конструкција и бутил бешиката гарантираат дека оваа топка потврдена од ФИФА за квалитет сјае на теренот. Конечно. Ѕвездите ќе се усогласат за Истанбул 2023 година. Спецификации:

 • Беспрекорна конструкција
 • Бутил меур

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Топка
  Пол Unisex
  Намена Фудбал
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Колекција Performance
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Топка HT2465
  694 ДЕН
  Заштеда 50%
  1.388 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Помош