Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

UNDER ARMOUR Heathered Blitzing 3.0
UNDER ARMOUR Heathered Blitzing 3.0
UNDER ARMOUR Heathered Blitzing 3.0
UNDER ARMOUR Heathered Blitzing 3.0
UNDER ARMOUR Heathered Blitzing 3.0
UNDER ARMOUR Heathered Blitzing 3.0
UNDER ARMOUR Heathered Blitzing 3.0
UNDER ARMOUR Heathered Blitzing 3.0
Код на производ:
(1305037-001)
UNDER ARMOUR

UNDER ARMOUR Heathered Blitzing 3.0

Претходна цена
1.490 ДЕН
Моментална цена
1.490 ДЕН
Цена со попуст
1.043 ДЕН
Заштеда: 447 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Under Armour HEATHERED BLITZING 3.0 е машка капа за тренинг која ќе ви овозможи да останете фокусирани и удобно, без оглед на интензитетот на вежбата. Капчето има класичен крој со благо закривен визир и структурни предни панели, кои се обложени со пена за да се добие чувство на совршена удобност. Изработена е од UA Microthread материјал дизајниран да обезбеди супериорно растегнување и прозрачност. Ткаенината HeatGear® ја отстранува потта од вашата кожа, спречувајќи ја да стигне до вашите очи, оставајќи ве суви и подготвени за вашиот следен тренинг. На предната страна на капчето има извезено лого на брендот што ја истакнува вашата спортска посветеност. Земете ја со себе Under Armour Heathered Blitzing 3.0 машката капа за тренинг и бидете сигурни во удобноста и квалитетот. Спецификација: Машка капа Малку закривен визир HeatGear® материјал кој ја апсорбира потта и брзо се суши Логото Under Armour на предната страна Состав: 100% полиестер.
Подетално

Under Armour HEATHERED BLITZING 3.0 е машка капа за тренинг која ќе ви овозможи да останете фокусирани и удобно, без оглед на интензитетот на вежбата. Капчето има класичен крој со благо закривен визир и структурни предни панели, кои се обложени со пена за да се добие чувство на совршена удобност. Изработена е од UA Microthread материјал дизајниран да обезбеди супериорно растегнување и прозрачност. Ткаенината HeatGear® ја отстранува потта од вашата кожа, спречувајќи ја да стигне до вашите очи, оставајќи ве суви и подготвени за вашиот следен тренинг. На предната страна на капчето има извезено лого на брендот што ја истакнува вашата спортска посветеност. Земете ја со себе Under Armour Heathered Blitzing 3.0 машката капа за тренинг и бидете сигурни во удобноста и квалитетот.
Спецификација:

 • Машка капа
 • Малку закривен визир
 • HeatGear® материјал кој ја апсорбира потта и брзо се суши
 • Логото Under Armour на предната страна
 • Состав: 100% полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Качкет
  Пол Машки
  Намена Тренинг
  Бренд UNDER ARMOUR
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Качкет 1305036-001
  Prosecna ocena:
  ocena
  1
  ocena
  1
  1.192 ДЕН
  Заштеда 20%
  1.490 ДЕН
  Помош