Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas Disney Moana
adidas Disney Moana
adidas Disney Moana
adidas Disney Moana
adidas Disney Moana
adidas Disney Moana
adidas Disney Moana
adidas Disney Moana
adidas Disney Moana
adidas Disney Moana
Код на производ:
(HT6410)
adidas

adidas Disney Moana

Претходна цена
2.388 ДЕН
Моментална цена
2.388 ДЕН
Цена со попуст
1.910 ДЕН
Заштеда: 478 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • NSZ NSZ
 • 1 1
 • OG OG
 • NS Унив.
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Опремете го вашето девојче за авантура и само-откривање со аdidas Disney Moana тренинг ранец за девојки. Како Моана на Дизни, така и вашето девојче секојдневно открива повеќе од своите неискористени таленти. Без разлика дали се усовршува на час по танц или скока во езерца само за забава, Моана е тука да ја бодри. Направен од низа рециклирани материјали и најмалку 40% рециклирана содржина, овој производ е само едно од решенијата на adidas што помага да се стави крај на пластичниот отпад. Спецификација: Димензии: 13 cm x 26 cm x 35 cm Волумен: 12,5 L Затворање со јамка и преклоп Преден џеб со патент Странични мрежести џебови Прилагодлив ремен на градите Вградени ремени за рамо ©Дизни Состав: 100% рециклиран полиестер.
Подетално

Опремете го вашето девојче за авантура и само-откривање со аdidas Disney Moana тренинг ранец за девојки. Како Моана на Дизни, така и вашето девојче секојдневно открива повеќе од своите неискористени таленти. Без разлика дали се усовршува на час по танц или скока во езерца само за забава, Моана е тука да ја бодри. Направен од низа рециклирани материјали и најмалку 40% рециклирана содржина, овој производ е само едно од решенијата на adidas што помага да се стави крај на пластичниот отпад.
Спецификација:

 • Димензии: 13 cm x 26 cm x 35 cm
 • Волумен: 12,5 L
 • Затворање со јамка и преклоп
 • Преден џеб со патент
 • Странични мрежести џебови
 • Прилагодлив ремен на градите
 • Вградени ремени за рамо
 • ©Дизни
 • Состав: 100% рециклиран полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Ранец
  Пол Деца-девојчиња
  Намена Тренинг
  Бренд adidas
  Возраст За мали деца (4-10 год.)
  Колекција Performance
  Материјал/Технологија Eco
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Trenutno nema komentara
  Помош