Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Jumpman
NIKE Jumpman
NIKE Jumpman
NIKE Jumpman
Код на производ:
(9A0570-R78)
NIKE

NIKE Jumpman

Претходна цена
1.090 ДЕН
Моментална цена
1.090 ДЕН
Цена со попуст
872 ДЕН
Заштеда: 218 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • NSZ NSZ
 • 1 Унив.
 • UNSZ UNSZ
 • OSFA OSFA
 • ONE Унив.
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Нека блесне вашиот внатрешен дух во капчето JORDAN JUMPMAN за момчиња. Со класичен низок профил, заоблен раб и приспособливо велкро прицврстување, ова капче ќе ве одржува добро опремени за сончеви денови. Спецификација: Капа за момчиња Памучен кепер Лого Jordan jumpman Состав: 100% памук Одржување: Рачно перење.
Подетално

Нека блесне вашиот внатрешен дух во капчето JORDAN JUMPMAN за момчиња. Со класичен низок профил, заоблен раб и приспособливо велкро прицврстување, ова капче ќе ве одржува добро опремени за сончеви денови.
Спецификација:

 • Капа за момчиња
 • Памучен кепер
 • Лого Jordan jumpman
 • Состав: 100% памук
 • Одржување: Рачно перење

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Капа
  Пол Деца-момчиња
  Намена Кошарка
  Бренд NIKE
  Возраст За тинејџери (8-14 год.)
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Капа 9A0735-F66
  1.352 ДЕН
  Заштеда 20%
  1.690 ДЕН
  Помош