Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas Disney Mickey Mouse
Код на производ:
(HT6407)
adidas

adidas Disney Mickey Mouse

Претходна цена
1.288 ДЕН
Моментална цена
1.288 ДЕН
Цена со попуст
1.030 ДЕН
Заштеда: 258 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas Disney Mickey Mouse унисекс чорапите за деца го прават облекувањето наутро позабавно. Секој пар во пакетот чорапи од три има различна плетена графика инспирирана од Мики Маус на Дизни и неговите драги пријатели. Најмалку 50% од овој производ е мешавина од рециклирани и обновливи материјали. Спецификација: Средно длабоки чорапи Три пара во пакет ©Дизни Состав: 70% памук, 28% рециклиран полиестер, 2% еластин.
Подетално

adidas Disney Mickey Mouse унисекс чорапите за деца го прават облекувањето наутро позабавно. Секој пар во пакетот чорапи од три има различна плетена графика инспирирана од Мики Маус на Дизни и неговите драги пријатели. Најмалку 50% од овој производ е мешавина од рециклирани и обновливи материјали.
Спецификација:

 • Средно длабоки чорапи
 • Три пара во пакет
 • ©Дизни
 • Состав: 70% памук, 28% рециклиран полиестер, 2% еластин

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Чорапи
  Пол Kids
  Намена Тренинг
  Бренд adidas
  Возраст За мали деца (4-10 год.)
  Колекција Performance
  Материјал/Технологија Eco
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Trenutno nema komentara
  Помош