Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas Messi Match
adidas Messi Match
adidas Messi Match
adidas Messi Match
adidas Messi Match
adidas Messi Match
Код на производ:
(HN5564)
adidas

adidas Messi Match

Претходна цена
1.188 ДЕН
Моментална цена
1.188 ДЕН
Цена со попуст
950 ДЕН
Заштеда: 238 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Секој напаѓач знае дека покрај постигнувањето гол, подеднакво е важно да се заштитите од повреди. Во фудбалските штитници на adidas Messi Match за момчиња, не ризикувате појава на нови повреди или обновување на старите. Доминирајте на теренот како вашиот идол, но сепак ќе треба да се браните од оние кои се обидуваат да ве спречат. Дополнителните облоги околу глуждот ги прават заштитниците совршен избор кога треба да ја зајакнете вашата одбрана. Влошка од EVA апсорбира шок на задната страна, додека привлечната графика ја сумира кариерата на Меси напред. Спецификација: Фудбалски штитници за потколеници за момчиња Влошка од EVA Облога околу зглобот на глуждот.
Подетално

Секој напаѓач знае дека покрај постигнувањето гол, подеднакво е важно да се заштитите од повреди. Во фудбалските штитници на adidas Messi Match за момчиња, не ризикувате појава на нови повреди или обновување на старите. Доминирајте на теренот како вашиот идол, но сепак ќе треба да се браните од оние кои се обидуваат да ве спречат. Дополнителните облоги околу глуждот ги прават заштитниците совршен избор кога треба да ја зајакнете вашата одбрана. Влошка од EVA апсорбира шок на задната страна, додека привлечната графика ја сумира кариерата на Меси напред.
Спецификација:

 • Фудбалски штитници за потколеници за момчиња
 • Влошка од EVA
 • Облога околу зглобот на глуждот

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Костобран
  Пол Kids
  Намена Фудбал
  Бренд adidas
  Возраст За мали деца (4-10 год.)
  Колекција Performance
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Помош