Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Gym Club
NIKE Gym Club
NIKE Gym Club
NIKE Gym Club
NIKE Gym Club
NIKE Gym Club
NIKE Gym Club
NIKE Gym Club
NIKE Gym Club
NIKE Gym Club
Код на производ:
(DR6100-010)
NIKE

NIKE Gym Club

Претходна цена
2.090 ДЕН
Моментална цена
2.090 ДЕН
Цена со попуст
1.672 ДЕН
Заштеда: 418 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • BV BV
 • 1 1
 • OSFT OSFT
 • MISC Унив.
 • 1SIZ 1SIZ
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Без разлика дали се работи за теретана, игра или тренирање, детската чанта lifestyle на Nike Gym Club може да го собере сето тоа. Главната преграда за целата ваша опрема има двојно затворање со патент, додека рачките и прилагодливиот ремен овозможуваат повеќе опции за носење. Страничниот мрежен џеб е тука за сите ситници што ги сакате при рака. Спецификација: Димензии: 48 cm x 23 cm x 28 cm Волумен: 25 L Главен дел Страничен мрежест џеб Прилагодлив ремен Рачки за носење Состав: 100% полиестер.
Подетално

Без разлика дали се работи за теретана, игра или тренирање, детската чанта lifestyle на Nike Gym Club може да го собере сето тоа. Главната преграда за целата ваша опрема има двојно затворање со патент, додека рачките и прилагодливиот ремен овозможуваат повеќе опции за носење. Страничниот мрежен џеб е тука за сите ситници што ги сакате при рака.
Спецификација:

 • Димензии: 48 cm x 23 cm x 28 cm
 • Волумен: 25 L
 • Главен дел
 • Страничен мрежест џеб
 • Прилагодлив ремен
 • Рачки за носење
 • Состав: 100% полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Торби
  Пол Kids
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За тинејџери (8-14 год.)
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Торби DR6100-034
  1.672 ДЕН
  Заштеда 20%
  2.090 ДЕН
  Помош