Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas Disney Mickey Mouse
adidas Disney Mickey Mouse
adidas Disney Mickey Mouse
adidas Disney Mickey Mouse
adidas Disney Mickey Mouse
adidas Disney Mickey Mouse
adidas Disney Mickey Mouse
adidas Disney Mickey Mouse
adidas Disney Mickey Mouse
adidas Disney Mickey Mouse
Код на производ:
(HT6403)
adidas

adidas Disney Mickey Mouse

Претходна цена
2.088 ДЕН
Моментална цена
2.088 ДЕН
Цена со попуст
1.670 ДЕН
Заштеда: 418 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • NSZ NSZ
 • 1 1
 • OG OG
 • NS Унив.
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Кога малечките го носат lifestyle ранецот на adidas Disney Mickey Mouse Unisex, Мики Маус е одличен придружник. Во главната преграда може да се сместат книги, дополнителна облека и грицки, додека предниот џеб со патент има место за футрола за молив, клучеви и пари за ручек. Вградените трегери обезбедуваат удобност за малите раменици. Направен од низа рециклирани материјали и најмалку 40% рециклирана содржина, овој производ е само едно од решенијата на adidas што помага да се стави крај на пластичниот отпад. Спецификација: Димензии: 11 cm x 25 cm x 34 cm Волумен: 12,5 L Преден џеб со патент Страничен мрежест џеб Прилагодлив ремен на градите Вградени ремени за рамо ©Дизни Состав: 100% рециклиран полиестер; основа: 100% PE пена.
Подетално

Кога малечките го носат lifestyle ранецот на adidas Disney Mickey Mouse Unisex, Мики Маус е одличен придружник. Во главната преграда може да се сместат книги, дополнителна облека и грицки, додека предниот џеб со патент има место за футрола за молив, клучеви и пари за ручек. Вградените трегери обезбедуваат удобност за малите раменици. Направен од низа рециклирани материјали и најмалку 40% рециклирана содржина, овој производ е само едно од решенијата на adidas што помага да се стави крај на пластичниот отпад.
Спецификација:

 • Димензии: 11 cm x 25 cm x 34 cm
 • Волумен: 12,5 L
 • Преден џеб со патент
 • Страничен мрежест џеб
 • Прилагодлив ремен на градите
 • Вградени ремени за рамо
 • ©Дизни
 • Состав: 100% рециклиран полиестер; основа: 100% PE пена

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Ранец
  Пол Kids
  Намена Тренинг
  Бренд adidas
  Возраст За мали деца (4-10 год.)
  Колекција Performance
  Материјал/Технологија Eco
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Ранец HN5728
  1.670 ДЕН
  Заштеда 20%
  2.088 ДЕН
  Помош