Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas ARKD3
adidas ARKD3
adidas ARKD3
adidas ARKD3
adidas ARKD3
adidas ARKD3
adidas ARKD3
adidas ARKD3
adidas ARKD3
adidas ARKD3
Код на производ:
(HN5728)
adidas

adidas ARKD3

Претходна цена
2.088 ДЕН
Моментална цена
2.088 ДЕН
Цена со попуст
1.670 ДЕН
Заштеда: 418 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • NSZ NSZ
 • 1 1
 • OG OG
 • NS Унив.
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas ARKD3 детски ранец со волумен 15L е идеален за сите спортски активности на отворено. Играчи, подгответе се за маратонска битка со вашите пријатели. Централната графика е инспирирана од светот на видео игрите. Без разлика дали одите на училиште, тренинг или теретана, спакувајте ја опремата и реквизитите во главната преграда. Внатрешната преграда со патент ги одржува вашите работи организирани. Страничните мрежести џебови чуваат шише од вашиот омилен пијалок. Ергономскиот дизајн, вентилациската мрежеста подлога на грбот и вградените ремени за на рамо го прават удобно носењето. Најмалку 40% од овој производ е мешавина од рециклирани и обновливи материјали. Спецификација: Детски ранец Странични мрежести џебови Димензии: 12cm x 25cm x 41cm Ергономски дизајн Вентилирачка мрежеста облога на задната страна Вградени ремени за рамо Состав: 100% полиестер.
Подетално

adidas ARKD3 детски ранец со волумен 15L е идеален за сите спортски активности на отворено. Играчи, подгответе се за маратонска битка со вашите пријатели. Централната графика е инспирирана од светот на видео игрите. Без разлика дали одите на училиште, тренинг или теретана, спакувајте ја опремата и реквизитите во главната преграда. Внатрешната преграда со патент ги одржува вашите работи организирани. Страничните мрежести џебови чуваат шише од вашиот омилен пијалок. Ергономскиот дизајн, вентилациската мрежеста подлога на грбот и вградените ремени за на рамо го прават удобно носењето. Најмалку 40% од овој производ е мешавина од рециклирани и обновливи материјали.
Спецификација:

 • Детски ранец
 • Странични мрежести џебови
 • Димензии: 12cm x 25cm x 41cm
 • Ергономски дизајн
 • Вентилирачка мрежеста облога на задната страна
 • Вградени ремени за рамо
 • Состав: 100% полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Ранец
  Пол Kids
  Намена Тренинг
  Бренд adidas
  Возраст За мали деца (4-10 год.)
  Колекција Performance
  Материјал/Технологија Eco
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Помош