Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Printed Cap
NIKE Printed Cap
NIKE Printed Cap
NIKE Printed Cap
Код на производ:
(8A2966-U5V)
NIKE

NIKE Printed Cap

Претходна цена
1.190 ДЕН
Моментална цена
1.190 ДЕН
Цена со попуст
952 ДЕН
Заштеда: 238 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • NSZ NSZ
 • 1 Унив.
 • UNSZ UNSZ
 • OSFA OSFA
 • ONE Унив.
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
NIKE PRINTED CAP е lifestyle детска капа за помали момчиња која ќе им ја обезбеди потребната заштита од сонце и ветер. Направена од памучна диапла, со стандарден раб и прилагодлив ремен на задната страна, оваа капа е идеална за секојдневно носење. Малите везени отвори додаваат чувство на пријатност и удобност. Со заоблен раб што обезбедува поголема покриеност, оваа lifestyle капа е прозрачна и лесно се носи. Спецификација: Капа за помали момчиња Прилагодливо затворање Состав: 100% полиестер Одржување: Рачно перење.
Подетално

NIKE PRINTED CAP е lifestyle детска капа за помали момчиња која ќе им ја обезбеди потребната заштита од сонце и ветер. Направена од памучна диапла, со стандарден раб и прилагодлив ремен на задната страна, оваа капа е идеална за секојдневно носење. Малите везени отвори додаваат чувство на пријатност и удобност. Со заоблен раб што обезбедува поголема покриеност, оваа lifestyle капа е прозрачна и лесно се носи.
Спецификација:

 • Капа за помали момчиња
 • Прилагодливо затворање
 • Состав: 100% полиестер
 • Одржување: Рачно перење

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Капа
  Пол Деца-момчиња
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За мали деца (4-10 год.)
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Капа 8A3012-U90
  1.112 ДЕН
  Заштеда 20%
  1.390 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Капа 8A2902-A8F
  Prosecna ocena:
  ocena
  1
  ocena
  1
  872 ДЕН
  Заштеда 20%
  1.090 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Капа 8A2902-023
  872 ДЕН
  Заштеда 20%
  1.090 ДЕН
  Помош