Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas CLASSIC BADGE OF SPORT
adidas CLASSIC BADGE OF SPORT
adidas CLASSIC BADGE OF SPORT
adidas CLASSIC BADGE OF SPORT
adidas CLASSIC BADGE OF SPORT
adidas CLASSIC BADGE OF SPORT
adidas CLASSIC BADGE OF SPORT
adidas CLASSIC BADGE OF SPORT
adidas CLASSIC BADGE OF SPORT
adidas CLASSIC BADGE OF SPORT
Код на производ:
(HG0349)
adidas

adidas CLASSIC BADGE OF SPORT

Претходна цена
1.688 ДЕН
Моментална цена
1.688 ДЕН
Цена со попуст
1.350 ДЕН
Заштеда: 338 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • NSZ NSZ
 • 1 1
 • OG OG
 • NS Унив.
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas CLASSIC BADGE OF SPORT е простран унисекс ранец направен делумно од рециклирани материјали. Овој класичен аdidas ранец ви нуди можност да ги спакувате вашите работи и да ги носите со стил. Од вашата шолја за кафе, до вашиот лаптоп, до вашата опрема за трчање. Има и страничен џеб за шише со вода. Со најмалку 60% рециклирана содржина, овој производ е само едно од нашите решенија за намалување на пластичниот отпад. Спецификација: Унисекс ранец Димензии: 15 cm x 36 cm x 44 cm Волумен: 27,5 L Главна преграда со патент Преден џеб со патент Страничен џеб Материјал: 100% рециклиран полиестер.
Подетално

adidas CLASSIC BADGE OF SPORT е простран унисекс ранец направен делумно од рециклирани материјали. Овој класичен аdidas ранец ви нуди можност да ги спакувате вашите работи и да ги носите со стил. Од вашата шолја за кафе, до вашиот лаптоп, до вашата опрема за трчање. Има и страничен џеб за шише со вода. Со најмалку 60% рециклирана содржина, овој производ е само едно од нашите решенија за намалување на пластичниот отпад.
Спецификација:

 • Унисекс ранец
 • Димензии: 15 cm x 36 cm x 44 cm
 • Волумен: 27,5 L
 • Главна преграда со патент
 • Преден џеб со патент
 • Страничен џеб
 • Материјал: 100% рециклиран полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Ранец
  Пол Unisex
  Намена Lifestyle
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Колекција Performance
  Материјал/Технологија Eco
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Помош