Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas Predator
adidas Predator
adidas Predator
adidas Predator
adidas Predator
adidas Predator
Код на производ:
(HN5576)
adidas

adidas Predator

Во соработка со EcoVision проектот, за вас ги издвојуваме eco-friendly моделите на добро познатите брендови изработени од рециклирани, вегански, биоразградливи и други материјали кои допринесуваат за заштита и чување на животната средина.

Претходна цена
1.388 ДЕН
Моментална цена
1.388 ДЕН
Цена со попуст
1.110 ДЕН
Заштеда: 278 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 6X 6X
 • 1 1
 • 2 2
 • 3 3
 • 3- 3-
 • 4 4
 • 4- 4-
 • 5 5
 • 5- 5-
 • 6 6
 • 7 7
 • 8 8
 • 8- 8-
 • 9 9
 • 9- 9-
 • 10 10
 • 11 11
 • 12 12
 • 14 14
 • OSFA OSFA
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Контролирајте ја топката прецизно со голманските ракавици за момчиња adidas Predator. Заштитете се како вашите фудбалски идоли во опрема што ги поддржува спортските амбиции на секое момче. Високо дефинираната релјефна текстура придонесува за прецизноста на расчистувањето на топката, без разлика дали доаѓа од корнер, пенал или слободен удар. Моделот има Soft Grip пена на дланките за безбедно држење и апсорпција на удари. Фиксната лента за зглоб обезбедува сигурно вклопување во остатокот од играта. Најмалку 50% од овој производ е мешавина од рециклирани и обновливи материјали. Спецификација: Голмански фудбалски ракавици за момчиња Soft Grip пена Лента за зглоб.
Подетално

Контролирајте ја топката прецизно со голманските ракавици за момчиња adidas Predator. Заштитете се како вашите фудбалски идоли во опрема што ги поддржува спортските амбиции на секое момче. Високо дефинираната релјефна текстура придонесува за прецизноста на расчистувањето на топката, без разлика дали доаѓа од корнер, пенал или слободен удар. Моделот има Soft Grip пена на дланките за безбедно држење и апсорпција на удари. Фиксната лента за зглоб обезбедува сигурно вклопување во остатокот од играта. Најмалку 50% од овој производ е мешавина од рециклирани и обновливи материјали.
Спецификација:

 • Голмански фудбалски ракавици за момчиња
 • Soft Grip пена
 • Лента за зглоб

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Голмански ракавици
  Пол Kids
  Намена Фудбал
  Бренд adidas
  Возраст За мали деца (4-10 год.)
  Колекција Performance
  Материјал/Технологија Eco
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Trenutno nema komentara
  Помош