Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

ACTION Action
ACTION Action
ACTION Action
ACTION Action
ACTION Action
ACTION Action
Код на производ:
(PW-126B-90-1)
ACTION

ACTION Action

Претходна цена
4.690 ДЕН
Моментална цена
4.690 ДЕН
Цена со попуст
3.283 ДЕН
Заштеда: 1.407 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 2831 28-31
 • 2629 26-29
 • 2730 27-30
 • 2932 29-32
 • 3033 3033
 • 3133 3133
 • 3134 3134
 • 3336 33-36
 • 3436 34-36
 • 3437 34-37
 • 3538 35-38
 • 3638 36-38
 • 3740 37-40
 • 3841 38-41
 • 3941 39-41
 • 4043 40-43
 • 4244 42-44
 • 4547 45-47
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Action се машки ролери за вистински мали авантуристи. Овој интересен модел на ролери има четири тркала кои се таму за да обезбедат одлична подвижност и удобност. Задните кочници се одговорни за контрола на движењето, а благодарение на длабокиот профил со прилагодлив ремен, овој модел обезбедува поддршка и заштита на глуждот и стапалото. Атрактивно дизајнирани и функционални, овие ролери ќе им овозможат на децата вистинска авантура. Спецификација: Ролери за момчиња Длабок профил Дополнително засилување со прилагодлив појас Задни кочници.
Подетално

Action се машки ролери за вистински мали авантуристи. Овој интересен модел на ролери има четири тркала кои се таму за да обезбедат одлична подвижност и удобност. Задните кочници се одговорни за контрола на движењето, а благодарение на длабокиот профил со прилагодлив ремен, овој модел обезбедува поддршка и заштита на глуждот и стапалото. Атрактивно дизајнирани и функционални, овие ролери ќе им овозможат на децата вистинска авантура. Спецификација:

 • Ролери за момчиња
 • Длабок профил
 • Дополнително засилување со прилагодлив појас
 • Задни кочници

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Ролери
  Пол Деца-девојчиња
  Намена Скејтинг
  Бренд ACTION
  Возраст За тинејџери (8-14 год.)
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Ролери PW-122F-ACTION
  Prosecna ocena:
  ocena
  1
  ocena
  1
  2.513 ДЕН
  Заштеда 30%
  3.590 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Ролери PW-153B-BUB
  3.493 ДЕН
  Заштеда 30%
  4.990 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Ролери PW-132B-POWER
  3.493 ДЕН
  Заштеда 30%
  4.990 ДЕН
  Помош