Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

ACTION Roler
ACTION Roler
ACTION Roler
ACTION Roler
Код на производ:
(PW-153B-BUB)
ACTION

ACTION Roler

Претходна цена
4.990 ДЕН
Моментална цена
4.990 ДЕН
Цена со попуст
3.493 ДЕН
Заштеда: 1.497 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 2831 28-31
 • 2629 26-29
 • 2730 27-30
 • 2932 29-32
 • 3033 3033
 • 3133 3133
 • 3134 3134
 • 3336 33-36
 • 3436 34-36
 • 3437 34-37
 • 3538 35-38
 • 3638 36-38
 • 3740 37-40
 • 3841 38-41
 • 3941 39-41
 • 4043 40-43
 • 4244 42-44
 • 4547 45-47
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Детските ролери за девојки Action Roller дозволуваат вашите девојки да блеснат на теренот. Четирите силиконски тркала на ALU шината обезбедуваат одлична подвижност, а сопирачката на десниот обезбедува контрола на движењето. Длабокиот профил со велкро, со дополнително засилување со прилагодлив ремен ги штити глуждот и самото стапало. Атрактивно дизајнирани и функционални, овие ролери ќе им овозможат на децата вистинска авантура. Спецификација: Длабок профил Врвки и велкро Дополнително засилување со прилагодлив појас Силиконски тркала ALU шина ABEC-5 индустриски лежишта Кочница на десната ролерка.
Подетално

Детските ролери за девојки Action Roller дозволуваат вашите девојки да блеснат на теренот. Четирите силиконски тркала на ALU шината обезбедуваат одлична подвижност, а сопирачката на десниот обезбедува контрола на движењето. Длабокиот профил со велкро, со дополнително засилување со прилагодлив ремен ги штити глуждот и самото стапало. Атрактивно дизајнирани и функционални, овие ролери ќе им овозможат на децата вистинска авантура.
Спецификација:

 • Длабок профил
 • Врвки и велкро
 • Дополнително засилување со прилагодлив појас
 • Силиконски тркала
 • ALU шина
 • ABEC-5 индустриски лежишта
 • Кочница на десната ролерка

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Ролери
  Пол Деца-девојчиња
  Намена Скејтинг
  Бренд ACTION
  Возраст За тинејџери (8-14 год.)
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Ролери PW-122F-ACTION
  Prosecna ocena:
  ocena
  1
  ocena
  1
  2.513 ДЕН
  Заштеда 30%
  3.590 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Ролери PW-126B-90-1
  3.283 ДЕН
  Заштеда 30%
  4.690 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Ролери PW-132B-POWER
  3.493 ДЕН
  Заштеда 30%
  4.990 ДЕН
  Помош