Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Classic
NIKE Classic
NIKE Classic
NIKE Classic
NIKE Classic
NIKE Classic
NIKE Classic
NIKE Classic
NIKE Classic
NIKE Classic
Код на производ:
(DR6106-010)
NIKE

NIKE Classic

Претходна цена
2.090 ДЕН
Моментална цена
2.090 ДЕН
Моментална цена
2.090 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • MISC MISC
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Ослободете го вашиот внатрешен уметник со Nike Classic Kids' Lifestyle ранец. Со забавна графика Just Do It, овој ранец има и преден џеб за да ги чувате безбедни сите ваши основни работи. Големата главна преграда ви овозможува да ги држите сите ваши книги за време на училишните денови, а прилагодливите ремени за рамо го олеснуваат носењето. Спецификација: Димензии: 38 cm x 28 cm x 13 cm Волумен: 16 L Пространа главна преграда Преден џеб со патент Вградени прилагодливи ремени за рамо Состав: 100% полиестер.
Подетално

Ослободете го вашиот внатрешен уметник со Nike Classic Kids' Lifestyle ранец. Со забавна графика Just Do It, овој ранец има и преден џеб за да ги чувате безбедни сите ваши основни работи. Големата главна преграда ви овозможува да ги држите сите ваши книги за време на училишните денови, а прилагодливите ремени за рамо го олеснуваат носењето.
Спецификација:

 • Димензии: 38 cm x 28 cm x 13 cm
 • Волумен: 16 L
 • Пространа главна преграда
 • Преден џеб со патент
 • Вградени прилагодливи ремени за рамо
 • Состав: 100% полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Ранец
  Пол Kids
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За тинејџери (8-14 год.)
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  MISC
  Оставите оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Ранец BA5559-569
  1.099 ДЕН
  Заштеда 35%
  1.690 ДЕН
  Помош