Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

CHAMPION 1919
CHAMPION 1919
CHAMPION 1919
CHAMPION 1919
Детски сет
Код на производ:
(CHA231B400-02)
CHAMPION

CHAMPION 1919

Подготвени за освежување? Новата колекција е тука! Новите модели, интересни бои, урбани кроеви, нови технологии и многу повеќе ги красат новите колекции на светски познатите брендови. Бидете први што ќе ги прошетате најновите трендови по улиците на вашиот град!

 

Сѐ што ви е потребно за да заблескате оваа пролет пронајдете го на нашиот online shop! Ние ти носиме 20% попуст за купување на два и 30% попуст за купување на три или повеќе производи од избраните брендови Champion, Ellesse, Umbro, Sergio Tacchini и многу други! Понудата види ја овде.

Претходна цена
1.890 ДЕН
Моментална цена
1.890 ДЕН
Моментална цена
1.890 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 2XS 3-4г.
 • XS XS
 • S S
 • M M
 • L 11-12г.
 • XL 13-14г.
 • 2XL 15-16г.
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Champion BOYS 1919 е комплет - маица со кратки ракави и шорцеви за момчиња на возраст од 4 до 10 години. Champion BOYS LOGO SET е изработен е од мек памук кој дава чувство на мекост и удобност. Едноставниот дизајн носи удобност, а интересниот принт на предната страна на маицата и дава уникатен изглед. Овој сет вашето дете може да го носи за време на различни активности. Спецификација: Сет за момчиња - Lifestyle Состав: 100% памук.
Подетално

Champion BOYS 1919 е комплет - маица со кратки ракави и шорцеви за момчиња на возраст од 4 до 10 години. Champion BOYS LOGO SET е изработен е од мек памук кој дава чувство на мекост и удобност. Едноставниот дизајн носи удобност, а интересниот принт на предната страна на маицата и дава уникатен изглед. Овој сет вашето дете може да го носи за време на различни активности. Спецификација:

 • Сет за момчиња - Lifestyle
 • Состав: 100% памук

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Сет
  Пол Деца-момчиња
  Намена Lifestyle
  Бренд CHAMPION
  Возраст За мали деца (4-10 год.)
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  2XS 3-4г.
  XS
  S
  M
  L 11-12г.
  XL 13-14г.
  2XL 15-16г.
  Оставите оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош