Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Gym Club
NIKE Gym Club
NIKE Gym Club
NIKE Gym Club
NIKE Gym Club
NIKE Gym Club
NIKE Gym Club
NIKE Gym Club
NIKE Gym Club
NIKE Gym Club
Код на производ:
(DR6100-034)
NIKE

NIKE Gym Club

Подготвени за освежување? Новата колекција е тука! Новите модели, интересни бои, урбани кроеви, нови технологии и многу повеќе ги красат новите колекции на светски познатите брендови. Бидете први што ќе ги прошетате најновите трендови по улиците на вашиот град!

 

Претходна цена
2.090 ДЕН
Моментална цена
2.090 ДЕН
Моментална цена
2.090 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • MISC MISC
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Без разлика дали се работи за теретана, игра или тренирање, детската чанта lifestyle на Nike Gym Club може да го собере сето тоа. Главната преграда за целата ваша опрема има двојно затворање со патент, додека рачките и прилагодливиот ремен овозможуваат повеќе опции за носење. Страничниот мрежен џеб е тука за сите ситници што ги сакате при рака. Спецификација: Димензии: 48 cm x 23 cm x 28 cm Волумен: 25 L Главен дел Страничен мрежест џеб Прилагодлив ремен Рачки за носење Состав: 100% полиестер.
Подетално

Без разлика дали се работи за теретана, игра или тренирање, детската чанта lifestyle на Nike Gym Club може да го собере сето тоа. Главната преграда за целата ваша опрема има двојно затворање со патент, додека рачките и прилагодливиот ремен овозможуваат повеќе опции за носење. Страничниот мрежен џеб е тука за сите ситници што ги сакате при рака.
Спецификација:

 • Димензии: 48 cm x 23 cm x 28 cm
 • Волумен: 25 L
 • Главен дел
 • Страничен мрежест џеб
 • Прилагодлив ремен
 • Рачки за носење
 • Состав: 100% полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Торби
  Пол Kids
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За тинејџери (8-14 год.)
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  MISC
  Оставите оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош