Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE JHB VIBES 2PK CREW
NIKE JHB VIBES 2PK CREW
NIKE JHB VIBES 2PK CREW
NIKE JHB VIBES 2PK CREW
Код на производ:
(BJ0560-023)
NIKE

NIKE JHB VIBES 2PK CREW

Претходна цена
790 ДЕН
Моментална цена
790 ДЕН
Моментална цена
790 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • 9-11 9-11
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Чорапи
Пол Деца-момчиња
Намена Кошарка
Бренд NIKE
Возраст За тинејџери (8-14 год.)
Оставите оценка
Trenutno nema komentara
Помош