Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

JOOLA MREŽA PRO TOUR (ITTF)
JOOLA MREŽA PRO TOUR (ITTF)
JOOLA MREŽA PRO TOUR (ITTF)
JOOLA MREŽA PRO TOUR (ITTF)
Код на производ:
(31036)
JOOLA

JOOLA MREŽA PRO TOUR (ITTF)

Претходна цена
2.890 ДЕН
Моментална цена
2.890 ДЕН
Цена со попуст
2.023 ДЕН
Заштеда: 867 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Останата опрема
Пол Unisex
Намена Тренинг
Бренд JOOLA
Возраст За возрасни
Оставите оценка
Trenutno nema komentara

Слични производи

Помош