Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas Tiro Training
adidas Tiro Training
adidas Tiro Training
adidas Tiro Training
adidas Tiro Training
adidas Tiro Training
Код на производ:
(HN5605)
adidas

adidas Tiro Training

Претходна цена
988 ДЕН
Моментална цена
988 ДЕН
Моментална цена
988 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • XS XS
 • S S
 • M M
 • L L
 • XL XL
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Зајакнете ја одбраната на фудбалскиот терен. Машките фудбалски штитници на adidas Tiro Training се име на кое можете да му верувате. Моделот е совршен за сите играчи кои сакаат сигурно вклопување и заштита од повреди. Лесно се ставаат и вадат благодарение на прилагодливите ремени. Подлогата EVA помага да се апсорбира ударот од противничките играчи, така што вашиот фокус е непоколеблив до крајот на натпреварот. Најмалку 20% од овој производ е мешавина од рециклирани и обновливи материјали. Спецификација: Машки фудбалски штитници за потколеници ЕВА база Двојна лента за прицврстување Состав: 70% полипропилен, 20% ЕВА, 10% рециклиран полипропилен.
Подетално

Зајакнете ја одбраната на фудбалскиот терен. Машките фудбалски штитници на adidas Tiro Training се име на кое можете да му верувате. Моделот е совршен за сите играчи кои сакаат сигурно вклопување и заштита од повреди. Лесно се ставаат и вадат благодарение на прилагодливите ремени. Подлогата EVA помага да се апсорбира ударот од противничките играчи, така што вашиот фокус е непоколеблив до крајот на натпреварот. Најмалку 20% од овој производ е мешавина од рециклирани и обновливи материјали.
Спецификација:

 • Машки фудбалски штитници за потколеници
 • ЕВА база
 • Двојна лента за прицврстување
 • Состав: 70% полипропилен, 20% ЕВА, 10% рециклиран полипропилен

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Костобран
  Пол Unisex
  Намена Фудбал
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Оставите оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош