Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas Trefoil Liner
Код на производ:
(FT8524)
adidas

adidas Trefoil Liner

Подготвени за освежување? Новата колекција е тука! Новите модели, интересни бои, урбани кроеви, нови технологии и многу повеќе ги красат новите колекции на светски познатите брендови. Бидете први што ќе ги прошетате најновите трендови по улиците на вашиот град!

 

Претходна цена
888 ДЕН
Моментална цена
888 ДЕН
Моментална цена
888 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 3538 3538
 • 3942 3942
 • 4346 4346
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas Trefoil Liner се lifestyle унисекс чорапи кои ќе ги направат вашите удобни adidas патики уште поудобни. Овие чорапи се направени од памук и полиестер и ви обезбедуваат траен комфор, мазно и затегнато чувство кое го поддржува долниот дел од стапалото.. Совршените чорапи ви нудат целодневна поддршка, без разлика дали вежбате или се релаксирате. Ребрестите манжетни на горниот дел од стапалото ги одржуваат чорапите на своето место, а adidas логото јасно зборува за вашата љубов кон овој бренд. Овие функционални adidas чорапи доаѓаат во пакување од три пара. Спецификација: Унисекс чорапи Состав: 73% памук, 22% полиестер, 3% најлон и 2% еластин Ребрести манжетни adidas лого Пакување од 3 пара.
Подетално

adidas Trefoil Liner се lifestyle унисекс чорапи кои ќе ги направат вашите удобни adidas патики уште поудобни. Овие чорапи се направени од памук и полиестер и ви обезбедуваат траен комфор, мазно и затегнато чувство кое го поддржува долниот дел од стапалото.. Совршените чорапи ви нудат целодневна поддршка, без разлика дали вежбате или се релаксирате. Ребрестите манжетни на горниот дел од стапалото ги одржуваат чорапите на своето место, а adidas логото јасно зборува за вашата љубов кон овој бренд. Овие функционални adidas чорапи доаѓаат во пакување од три пара.
Спецификација:

 • Унисекс чорапи
 • Состав: 73% памук, 22% полиестер, 3% најлон и 2% еластин
 • Ребрести манжетни
 • adidas лого
 • Пакување од 3 пара

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Чорапи
  Пол Unisex
  Намена Lifestyle
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Оставите оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Помош