Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Futura Ankle
Код на производ:
(MN0050-U5V)
NIKE

NIKE Futura Ankle

Подготвени за освежување? Новата колекција е тука! Новите модели, интересни бои, урбани кроеви, нови технологии и многу повеќе ги красат новите колекции на светски познатите брендови. Бидете први што ќе ги прошетате најновите трендови по улиците на вашиот град!

 

Претходна цена
790 ДЕН
Моментална цена
790 ДЕН
Моментална цена
790 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 6-12 6-12
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
NIKE FUTURA ANKLE се кратки чорапи за бебиња - унисекс, lifestyle. Чорапите се изработени од мек памучен материјал, а на долната страна има силиконски додатоци кои обезбедуваат дополнителна безбедност при првите чекори. Совршени се за носење во креветче или количка.Спецификации: Чорапи за бебиња – унисекс, lifestyle Силиконски додатоци против лизгање 3 пара чорапи во пакувањето Состав: 55% памук, 41% полиестер, 4% еластин Одржување: Машинско перење.
Подетално

NIKE FUTURA ANKLE се кратки чорапи за бебиња - унисекс, lifestyle. Чорапите се изработени од мек памучен материјал, а на долната страна има силиконски додатоци кои обезбедуваат дополнителна безбедност при првите чекори. Совршени се за носење во креветче или количка.
Спецификации:

 • Чорапи за бебиња – унисекс, lifestyle
 • Силиконски додатоци против лизгање
 • 3 пара чорапи во пакувањето
 • Состав: 55% памук, 41% полиестер, 4% еластин
 • Одржување: Машинско перење

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Чорапи
  Пол Unisex
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За бебиња (0-4 год.)
  Оставите оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош