Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE JHN OPEN INF/TODD 3PK GRIPPER
Код на производ:
(NJ0572-P3R)
NIKE

NIKE JHN OPEN INF/TODD 3PK GRIPPER

Претходна цена
790 ДЕН
Моментална цена
790 ДЕН
Моментална цена
790 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • 1224 1224
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Чорапи
Пол Unisex
Намена Кошарка
Бренд NIKE
Возраст За бебиња (0-4 год.)
Оставите оценка
Trenutno nema komentara
Помош