Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

CHAMPION GIRLS BACKPACK
CHAMPION GIRLS BACKPACK
CHAMPION GIRLS BACKPACK
CHAMPION GIRLS BACKPACK
Код на производ:
(CHE231G101-01)
CHAMPION

CHAMPION GIRLS BACKPACK

Подготвени за освежување? Новата колекција е тука! Новите модели, интересни бои, урбани кроеви, нови технологии и многу повеќе ги красат новите колекции на светски познатите брендови. Бидете први што ќе ги прошетате најновите трендови по улиците на вашиот град!

 

Претходна цена
1.490 ДЕН
Моментална цена
1.490 ДЕН
Моментална цена
1.490 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • ONE ONE
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Ранец
Пол Деца-девојчиња
Намена Lifestyle
Бренд CHAMPION
Возраст За мали деца (4-10 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
ONE
Оставите оценка
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Ранец CHE223G102-01
Prosecna ocena:
ocena
1
ocena
1
795 ДЕН
Заштеда 50%
1.590 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Ранец CHE221G102-08
654 ДЕН
Заштеда 40%
1.090 ДЕН
Помош