Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

ELLESSE Lora
ELLESSE Lora
ELLESSE Lora
ELLESSE Lora
Код на производ:
(ELE231F103-01)
ELLESSE

ELLESSE Lora

Подготвени за освежување? Новата колекција е тука! Новите модели, интересни бои, урбани кроеви, нови технологии и многу повеќе ги красат новите колекции на светски познатите брендови. Бидете први што ќе ги прошетате најновите трендови по улиците на вашиот град!

 

Претходна цена
2.090 ДЕН
Моментална цена
2.090 ДЕН
Моментална цена
2.090 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • ONE ONE
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Женскиот ранец ELLESSE LORA е практичен додаток кој ќе ви се допадне. Не ви се допаѓаат големите торби во кои никогаш не можете да го најдете клучот од автомобилот, телефонот или пакувањето марамчиња? Моделот LORA е дизајниран да ги одржува вашите работи организирани. Во тоа помагаат главната и надворешната преграда, кои се прицврстени со патент. Прилагодете ги прилагодливите рачки според вашите сопствени мерки и потреби. Натписот на предната страна зборува за потеклото на брендот за да ве потсети на естетиката и наследството на овој спортски бренд на кој повторно и повторно се враќате. Спецификација: Женски ранец Лого на Ellesse Прилагодливи ремени Надворешен џеб Прицврстување на патент Состав: 100% најлон.
Подетално

Женскиот ранец ELLESSE LORA е практичен додаток кој ќе ви се допадне. Не ви се допаѓаат големите торби во кои никогаш не можете да го најдете клучот од автомобилот, телефонот или пакувањето марамчиња? Моделот LORA е дизајниран да ги одржува вашите работи организирани. Во тоа помагаат главната и надворешната преграда, кои се прицврстени со патент. Прилагодете ги прилагодливите рачки според вашите сопствени мерки и потреби. Натписот на предната страна зборува за потеклото на брендот за да ве потсети на естетиката и наследството на овој спортски бренд на кој повторно и повторно се враќате.
Спецификација:

 • Женски ранец
 • Лого на Ellesse
 • Прилагодливи ремени
 • Надворешен џеб
 • Прицврстување на патент
 • Состав: 100% најлон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Ранец
  Пол Женски
  Намена Lifestyle
  Бренд ELLESSE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  ONE
  Оставите оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош