Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

ELLESSE Dju Dju
ELLESSE Dju Dju
ELLESSE Dju Dju
ELLESSE Dju Dju
Код на производ:
(ELE231F104-01)
ELLESSE

ELLESSE Dju Dju

Подготвени за освежување? Новата колекција е тука! Новите модели, интересни бои, урбани кроеви, нови технологии и многу повеќе ги красат новите колекции на светски познатите брендови. Бидете први што ќе ги прошетате најновите трендови по улиците на вашиот град!

 

Претходна цена
2.690 ДЕН
Моментална цена
2.690 ДЕН
Моментална цена
2.690 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • ONE ONE
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Женскиот ранец ELLESSE DJU DJU е практичен додаток кој ќе се вклопи во секоја спортска облека. Не мора да сакате интензивни тренинзи за да го сакате овој спортски додаток. Класичната форма и боја го прават погоден за носење секој пат кога сакате да ги ослободите рацете и џебовите од важните предмети што сакате да ги понесете со себе. Моделот DJU DJU е дизајниран да ги организира вашите работи. Во тоа му помага пространата главна преграда, која е затворена со патент. Можете да го прилагодите ременот според вашите сопствени мерки и потреби. Натписот на предната страна зборува за потеклото на брендот за да ве потсети на естетиката и наследството на овој спортски бренд на кој повторно и повторно се враќате. Спецификација: Женски ранец Лого на Ellesse Прицврстување на патент Состав: 100% полиестер.
Подетално

Женскиот ранец ELLESSE DJU DJU е практичен додаток кој ќе се вклопи во секоја спортска облека. Не мора да сакате интензивни тренинзи за да го сакате овој спортски додаток. Класичната форма и боја го прават погоден за носење секој пат кога сакате да ги ослободите рацете и џебовите од важните предмети што сакате да ги понесете со себе. Моделот DJU DJU е дизајниран да ги организира вашите работи. Во тоа му помага пространата главна преграда, која е затворена со патент. Можете да го прилагодите ременот според вашите сопствени мерки и потреби. Натписот на предната страна зборува за потеклото на брендот за да ве потсети на естетиката и наследството на овој спортски бренд на кој повторно и повторно се враќате.
Спецификација:

 • Женски ранец
 • Лого на Ellesse
 • Прицврстување на патент
 • Состав: 100% полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Ранец
  Пол Женски
  Намена Lifestyle
  Бренд ELLESSE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  ONE
  Оставите оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош