Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

CHAMPION REFLECTIVE BACKPACK
CHAMPION REFLECTIVE BACKPACK
CHAMPION REFLECTIVE BACKPACK
CHAMPION REFLECTIVE BACKPACK
Код на производ:
(CHE231F105-Z4)
CHAMPION

CHAMPION REFLECTIVE BACKPACK

Подготвени за освежување? Новата колекција е тука! Новите модели, интересни бои, урбани кроеви, нови технологии и многу повеќе ги красат новите колекции на светски познатите брендови. Бидете први што ќе ги прошетате најновите трендови по улиците на вашиот град!

 

Претходна цена
2.390 ДЕН
Моментална цена
2.390 ДЕН
Цена со попуст
1.673 ДЕН
Заштеда: 717 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • ONE ONE
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Ранец
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд CHAMPION
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
ONE
Оставите оценка
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Ранец CHE223F118-01
1.134 ДЕН
Заштеда 40%
1.890 ДЕН
Помош