Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

CHAMPION C-BOOK BACKPACK L
CHAMPION C-BOOK BACKPACK L
CHAMPION C-BOOK BACKPACK L
CHAMPION C-BOOK BACKPACK L
Код на производ:
(CHE231M106-01)
CHAMPION

CHAMPION C-BOOK BACKPACK L

Подготвени за освежување? Новата колекција е тука! Новите модели, интересни бои, урбани кроеви, нови технологии и многу повеќе ги красат новите колекции на светски познатите брендови. Бидете први што ќе ги прошетате најновите трендови по улиците на вашиот град!

 

Претходна цена
2.490 ДЕН
Моментална цена
2.490 ДЕН
Цена со попуст
1.743 ДЕН
Заштеда: 747 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • ONE ONE
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Ранец
Пол Машки
Намена Lifestyle
Бренд CHAMPION
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
ONE
Оставите оценка
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Ранец CHE223M109-62
1.590 ДЕН
Заштеда 45%
2.890 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Ранец CHE223M109-01
1.590 ДЕН
Заштеда 45%
2.890 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Ранец CHE221M108-01
1.743 ДЕН
Заштеда 30%
2.490 ДЕН
Помош