Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

DFNS DFNS FOOTWEAR PROTECTOR - 150ML
Код на производ:
(1190103)
DFNS

DFNS DFNS FOOTWEAR PROTECTOR - 150ML

Претходна цена
1.090 ДЕН
Моментална цена
1.090 ДЕН
Цена со попуст
763 ДЕН
Заштеда: 327 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Спреј
Пол Unisex
Намена Lifestyle
Бренд DFNS
Возраст За возрасни
Оставите оценка
Trenutno nema komentara

Слични производи

Помош