Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Waist
NIKE Waist
NIKE Waist
NIKE Waist
NIKE Waist
NIKE Waist
NIKE Waist
NIKE Waist
Код на производ:
(DB0488-663)
NIKE

NIKE Waist

Подготвени за освежување? Новата колекција е тука! Новите модели, интересни бои, урбани кроеви, нови технологии и многу повеќе ги красат новите колекции на светски познатите брендови. Бидете први што ќе ги прошетате најновите трендови по улиците на вашиот град!

 

Претходна цена
1.690 ДЕН
Моментална цена
1.690 ДЕН
Моментална цена
1.690 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • MISC Унив.
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Женската чанта со појас Nike е практичен додаток кој ќе ја истакне секоја модна комбинација. Нека не ве лаже големината, тaa е доволно пространa за да ги ослободи вашите раце и џебови од носење ситници. Внатрешниот џеб со патент помага да се одржуваат работите организирани и на дофат. Производот е направен од 65% рециклиран полиестер. Ткаенината е лесна и издржлива, додека прилагодливиот ремен дава различни опции за стилизирање. Без разлика дали ќе го носите околу појасот, преку градите, на рамото или на раката, ќе бидете забележани и тренди. Спецификација: Женска торбичка Прилагодлив ремен Внатрешен џеб со патент Капацитет: 16L Состав: 59% полиестер, 41% најлон.
Подетално

Женската чанта со појас Nike е практичен додаток кој ќе ја истакне секоја модна комбинација. Нека не ве лаже големината, тaa е доволно пространa за да ги ослободи вашите раце и џебови од носење ситници. Внатрешниот џеб со патент помага да се одржуваат работите организирани и на дофат. Производот е направен од 65% рециклиран полиестер. Ткаенината е лесна и издржлива, додека прилагодливиот ремен дава различни опции за стилизирање. Без разлика дали ќе го носите околу појасот, преку градите, на рамото или на раката, ќе бидете забележани и тренди. Спецификација:

 • Женска торбичка
 • Прилагодлив ремен
 • Внатрешен џеб со патент
 • Капацитет: 16L
 • Состав: 59% полиестер, 41% најлон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Торбица
  Пол Unisex
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  MISC Унив.
  Оставите оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош