Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Heritage
NIKE Heritage
NIKE Heritage
NIKE Heritage
NIKE Heritage
NIKE Heritage
NIKE Heritage
NIKE Heritage
NIKE Heritage
NIKE Heritage
Код на производ:
(DR6250-010)
NIKE

NIKE Heritage

Подготвени за освежување? Новата колекција е тука! Новите модели, интересни бои, урбани кроеви, нови технологии и многу повеќе ги красат новите колекции на светски познатите брендови. Бидете први што ќе ги прошетате најновите трендови по улиците на вашиот град!

 

Претходна цена
1.690 ДЕН
Моментална цена
1.690 ДЕН
Моментална цена
1.690 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • MISC Унив.
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Без разлика дали пеете од срце на концерт или шетате бесцелно, чантата за половината Nike Heritage Unisex Lifestyle е направена да оди со вас. Со двојно затворање со патент на главната преграда што може да ги собере сите ваши основни работи и прилагодлива лента со копче, можете да ја земете оваа торбичка и да тргнете. Спецификација: Димензии: 41 cm x 10 cm x 15 cm Волумен: 3л Двоен патент затворање Прилагодлив ремен со копче Состав: 100% полиестер.
Подетално

Без разлика дали пеете од срце на концерт или шетате бесцелно, чантата за половината Nike Heritage Unisex Lifestyle е направена да оди со вас. Со двојно затворање со патент на главната преграда што може да ги собере сите ваши основни работи и прилагодлива лента со копче, можете да ја земете оваа торбичка и да тргнете.
Спецификација:

 • Димензии: 41 cm x 10 cm x 15 cm
 • Волумен: 3л
 • Двоен патент затворање
 • Прилагодлив ремен со копче
 • Состав: 100% полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Торбица
  Пол Unisex
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  MISC Унив.
  Оставите оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош