Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

THE NORTH FACE Terra 55
THE NORTH FACE Terra 55
THE NORTH FACE Terra 55
THE NORTH FACE Terra 55
Код на производ:
(NF0A3GA6KX71)
THE NORTH FACE

THE NORTH FACE Terra 55

Одберете подароци со кои ќе ја покажете вашата љубов кон саканата личност и искористете дополнителни 10% на веќе намалената и дури 20% на НОВАТА колекција! Целата понуда можете да ја погледнете овде

Претходна цена
10.490 ДЕН
Моментална цена
10.490 ДЕН
Моментална цена
10.490 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Со функциите што ќе ги користите секогаш кога ќе тргнете на патеката и со ултра издржливиот систем OPTIFIT™, унисекс ранецот North Face TERRA 55 ви овозможува лесно прилагодување и удобност надвор од картата. Целосното отворање на патент ви овозможува целосен пристап до главната преграда, додека големиот преден џеб овозможува поефикасно складирање. Системот OPTIFIT™ обезбедува удобно и сигурно вклопување. Удобниот заден панел е изработен од пена и мрежен материјал, кој нуди оптимална дишеност. Контурен појас на колковите обезбедува поддршка и удобност, со дополнителна лента на градите со тока за свирче. Патентираниот Dyno Lift System™ систем не додава тежина. North Face TERRA 55 унисекс ранец е идеален сојузник за сите ваши авантури на отворено. Спецификација: Волумен: 55 L Целосно отворање на патент Голем преден џеб OPTIFIT™ систем Удобна задна плоча од пена мрежа Обличен појас на колкот Клип за свирче Џеб Патентиран Dyno Lift System™ Состав: 100% најлон.
Подетално

Со функциите што ќе ги користите секогаш кога ќе тргнете на патеката и со ултра издржливиот систем OPTIFIT™, унисекс ранецот North Face TERRA 55 ви овозможува лесно прилагодување и удобност надвор од картата. Целосното отворање на патент ви овозможува целосен пристап до главната преграда, додека големиот преден џеб овозможува поефикасно складирање. Системот OPTIFIT™ обезбедува удобно и сигурно вклопување. Удобниот заден панел е изработен од пена и мрежен материјал, кој нуди оптимална дишеност. Контурен појас на колковите обезбедува поддршка и удобност, со дополнителна лента на градите со тока за свирче. Патентираниот Dyno Lift System™ систем не додава тежина. North Face TERRA 55 унисекс ранец е идеален сојузник за сите ваши авантури на отворено.

Спецификација:

 • Волумен: 55 L
 • Целосно отворање на патент
 • Голем преден џеб
 • OPTIFIT™ систем
 • Удобна задна плоча од пена мрежа
 • Обличен појас на колкот
 • Клип за свирче
 • Џеб
 • Патентиран Dyno Lift System™
 • Состав: 100% најлон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Ранец
  Пол Unisex
  Намена Outdoor
  Бренд THE NORTH FACE
  Возраст За возрасни
  Оставите оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош