Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Jordan
Детски сет
Код на производ:
(NJ0544-001)
NIKE

NIKE Jordan

Претходна цена
3.690 ДЕН
Моментална цена
3.690 ДЕН
Цена со попуст
2.583 ДЕН
Заштеда: 1.107 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 7-9 7-9
 • 2-4 2-4
 • 5-6 5-6
 • 6-12 6-12
 • 7-8 7-8
 • 9-10 9-10
 • 5-7 5-7
 • 0-6 0-6
 • 18 12-18м
 • 24 18-24м
 • 0-3 0-3м
 • 0-12 0-12
 • 2-3 2-3
 • 3-4 3-4
 • 4-5 4-5
 • 12 9-12г.
 • 1112 1112
 • 1224 1224
 • 1314 1314
 • 1516 1516
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Детскиот комплет Nike JORDAN за бебиња и мали деца вклучува боди со соодветна лента, чорапи и ќебе, за outfit што е мек и нежен за кожата. Бодито има клапи на рамената и се прицврстува со нитни, за полесно да се менуваат немирните малечки. Пријатната мешавина од памук е идеална за нежна бебешка кожа. Спецификација: Сет од три дела Боди со кратки ракави со клапна за рамо и затварање со нитни Еластичен дел на јаката Соодветна лента и чорапи Jordan графика Машинско перење Состав: Тело: 100% памук; лента за глава: 100% памук; ќебе: 100% памук; чорапи: 62% памук, 34% полиестер, 4% еластин.
Подетално

Детскиот комплет Nike JORDAN за бебиња и мали деца вклучува боди со соодветна лента, чорапи и ќебе, за outfit што е мек и нежен за кожата. Бодито има клапи на рамената и се прицврстува со нитни, за полесно да се менуваат немирните малечки. Пријатната мешавина од памук е идеална за нежна бебешка кожа.
Спецификација:

 • Сет од три дела
 • Боди со кратки ракави со клапна за рамо и затварање со нитни
 • Еластичен дел на јаката
 • Соодветна лента и чорапи
 • Jordan графика
 • Машинско перење
 • Состав: Тело: 100% памук; лента за глава: 100% памук; ќебе: 100% памук; чорапи: 62% памук, 34% полиестер, 4% еластин

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Сет
  Пол Деца-девојчиња
  Намена Кошарка
  Бренд NIKE
  Возраст За бебиња (0-4 год.)
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  7-9
  2-4
  5-6
  6-12
  7-8
  9-10
  5-7
  0-6
  18 12-18м
  24 18-24м
  0-3 0-3м
  0-12
  2-3
  3-4
  4-5
  12 9-12г.
  1112
  1224
  1314
  1516
  Оставите оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Сет 15B307-X24
  1.134 ДЕН
  Заштеда 40%
  1.890 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Сет 25B307-X24
  1.254 ДЕН
  Заштеда 40%
  2.090 ДЕН
  Помош