Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Girls
NIKE Girls
NIKE Girls
NIKE Girls
Код на производ:
(NN0836-P3F)
NIKE

NIKE Girls

Одберете подароци со кои ќе ја покажете вашата љубов кон саканата личност и искористете дополнителни 10% на веќе намалената и дури 20% на НОВАТА колекција! Целата понуда можете да ја погледнете овде

Претходна цена
790 ДЕН
Моментална цена
790 ДЕН
Цена со попуст
553 ДЕН
Заштеда: 237 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 7-9 7-9
 • 2-4 2-4
 • 5-6 5-6
 • 6-12 6-12
 • 7-8 7-8
 • 9-10 9-10
 • 5-7 5-7
 • 0-6 0-6
 • 18 18
 • 24 24
 • 0-3 0-3
 • 0-12 0-12
 • 2-3 2-3
 • 3-4 3-4
 • 4-5 4-5
 • 12 12
 • 1112 1112
 • 1224 1224
 • 1314 1314
 • 1516 1516
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike GIRLS Детските lifestyle чорапи за бебиња и мали деца се направени од мека ткаенина што дише и имаат силиконска текстура на табаните за да им помогне на малите да останат на нозе. Меката ткаенина на допир се грижи за нежните стапала на бебето, додека силиконската текстура спречува лизгање. Удобноста што ја овозможуваат ќе ги воодушеви најмладите, кои ќе уживаат во сите авантури што ги носи денот. Спецификација: Три пара во пакет Еластичен дел Извезено лого на Swoosh Силиконска текстура на табаните Состав: 55% памук, 41% полиестер, 4% еластин.
Подетално

Nike GIRLS Детските lifestyle чорапи за бебиња и мали деца се направени од мека ткаенина што дише и имаат силиконска текстура на табаните за да им помогне на малите да останат на нозе. Меката ткаенина на допир се грижи за нежните стапала на бебето, додека силиконската текстура спречува лизгање. Удобноста што ја овозможуваат ќе ги воодушеви најмладите, кои ќе уживаат во сите авантури што ги носи денот.
Спецификација:

 • Три пара во пакет
 • Еластичен дел
 • Извезено лого на Swoosh
 • Силиконска текстура на табаните
 • Состав: 55% памук, 41% полиестер, 4% еластин

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Чорапи
  Пол Деца-девојчиња
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За бебиња (0-4 год.)
  Оставите оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош