Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

PUMA Patch
PUMA Patch
PUMA Patch
PUMA Patch
PUMA Patch
PUMA Patch
Код на производ:
(079194-01)
PUMA

PUMA Patch

Претходна цена
1.890 ДЕН
Моментална цена
1.890 ДЕН
Цена со попуст
1.323 ДЕН
Заштеда: 567 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • CHLD CHLD
 • BV BV
 • YTH YTH
 • 1 1
 • UNSZ UNSZ
 • S S
 • OSFY OSFY
 • OSFW OSFW
 • OSFA OSFA
 • OSFL OSFL
 • OSFM OSFM
 • OS OS
 • M M
 • L L
 • ONE ONE
 • NS NS
 • PRO PRO
 • 12OZ 12OZ
 • 14OZ 14OZ
 • 16OZ 16OZ
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
PUMA Patch е унисекс lifestyle ранец, функционален и квалитетен, идеален за секој ден. Овој ранец на PUMA совршено оди со која било ваша облека. Неговата пространа главна преграда може да собере книги, документи, папки, накратко, сè што ви треба за вашиот активен ден. Прерамките се зајакнати и удобни и се лесно прилагодливи, така што овој ранец многу лесно се прилагодува на вашите потреби, а на горниот дел од ранецот има рачка за лесно носење. Се затвора со двонасочен патент, а има и џеб за шише со вода. Изработен е од висококвалитетен и издржлив материјал отпорен на влага. Спецификација: Ранец – lifestyle, унисекс Димензии: 30cm x 12cm x 44cm Прилагодливи ремени за рамо Отпорен на влага Се затвора со двонасочна патент Лого на PUMA Горна рачка за лесна преносливост Материјал: 100% полиестер.
Подетално

PUMA Patch е унисекс lifestyle ранец, функционален и квалитетен, идеален за секој ден. Овој ранец на PUMA совршено оди со која било ваша облека. Неговата пространа главна преграда може да собере книги, документи, папки, накратко, сè што ви треба за вашиот активен ден. Прерамките се зајакнати и удобни и се лесно прилагодливи, така што овој ранец многу лесно се прилагодува на вашите потреби, а на горниот дел од ранецот има рачка за лесно носење. Се затвора со двонасочен патент, а има и џеб за шише со вода. Изработен е од висококвалитетен и издржлив материјал отпорен на влага.
Спецификација:

 • Ранец – lifestyle, унисекс
 • Димензии: 30cm x 12cm x 44cm
 • Прилагодливи ремени за рамо
 • Отпорен на влага
 • Се затвора со двонасочна патент
 • Лого на PUMA
 • Горна рачка за лесна преносливост
 • Материјал: 100% полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Ранец
  Пол Unisex
  Намена Lifestyle
  Бренд PUMA
  Возраст За возрасни
  Оставите оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Ранец 079194-03
  1.512 ДЕН
  Заштеда 20%
  1.890 ДЕН
  Помош