Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

ICEPEAK Ihana
Код на производ:
(52859564I-630)
ICEPEAK

ICEPEAK Ihana

Претходна цена
1.490 ДЕН
Моментална цена
1.490 ДЕН
Цена со попуст
1.192 ДЕН
Заштеда: 298 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Icepeak HALFMOON се унисекс детски ракавици за скијање, погодни и за други зимски активности на снег. Изработени се од многу пријатен двослоен материјал кој има водоотпорна мембрана, благодарение на која вашите раце се секогаш суви и топли. При изработката на овие женски ракавици особено се внимавало на нивната функционалност и удобност. Погодни се за секакви активности, и енергични и релаксирачки. Иновативните технологии 3M™ Thinsulate™ гарантираат дека рацете на децата ќе останат суви и заштитени од студ и снег, додека кожата ќе дише под нив. Специјален материјал на дланката го спречува лизгањето. Зимското време е создадено за магија во снегот, а зимската колекција на Icepeak гарантира дека сте топли, заштитени и безгрижни без разлика колку се ниски температурите.Спецификација:Унисекс скијачки ракавициВодоотпоренСостав: 100% полиестер.
Подетално

Icepeak HALFMOON се унисекс детски ракавици за скијање, погодни и за други зимски активности на снег. Изработени се од многу пријатен двослоен материјал кој има водоотпорна мембрана, благодарение на која вашите раце се секогаш суви и топли. При изработката на овие женски ракавици особено се внимавало на нивната функционалност и удобност. Погодни се за секакви активности, и енергични и релаксирачки. Иновативните технологии 3M™ Thinsulate™ гарантираат дека рацете на децата ќе останат суви и заштитени од студ и снег, додека кожата ќе дише под нив. Специјален материјал на дланката го спречува лизгањето. Зимското време е создадено за магија во снегот, а зимската колекција на Icepeak гарантира дека сте топли, заштитени и безгрижни без разлика колку се ниски температурите.
Спецификација:

 • Унисекс скијачки ракавици

 • Водоотпорен

 • Состав: 100% полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Ракавици
  Пол Деца-девојчиња
  Намена Скијање
  Бренд ICEPEAK
  Возраст За мали деца (4-10 год.)
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош