Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Air Patrol
NIKE Air Patrol
NIKE Air Patrol
NIKE Air Patrol
NIKE Air Patrol
NIKE Air Patrol
NIKE Air Patrol
NIKE Air Patrol
Код на производ:
(9A0172-W0G)
NIKE

NIKE Air Patrol

Претходна цена
5.490 ДЕН
Моментална цена
5.490 ДЕН
Цена со попуст
4.392 ДЕН
Заштеда: 1.098 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • NSZ NSZ
 • 1 1
 • UNSZ UNSZ
 • OSFA OSFA
 • ONE ONE
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Унисекс ранец Nike JORDAN AIR е совршен пакет во движење. Издржлива водоотпорна ткаенина со класичното лого Jumpman на предната страна нуди спортски стил. Со бројни џебови, безбедно ќе ги собере сите ситници што ви се потребни во текот на денот. Мрежестиот заден панел нуди можност за дишење, а прилагодливиот ремен за рамо, како и мрежестата рачка за носење нудат сета удобност и удобност. Двојното затворање со патент го прави овој ранец многу сигурен.Спецификација: Димензии: 25cm x 15cm x 41cm Лого на Jumpman Двоен патент затворање Предни џебови Внатрешен џеб со патент Странични џебови Џеб за лаптоп Мрежест заден панел Прилагодлив ремен за рамо Материјал: 100% полиестер.
Подетално

Унисекс ранец Nike JORDAN AIR е совршен пакет во движење. Издржлива водоотпорна ткаенина со класичното лого Jumpman на предната страна нуди спортски стил. Со бројни џебови, безбедно ќе ги собере сите ситници што ви се потребни во текот на денот. Мрежестиот заден панел нуди можност за дишење, а прилагодливиот ремен за рамо, како и мрежестата рачка за носење нудат сета удобност и удобност. Двојното затворање со патент го прави овој ранец многу сигурен.
Спецификација:

 • Димензии: 25cm x 15cm x 41cm

 • Лого на Jumpman

 • Двоен патент затворање

 • Предни џебови

 • Внатрешен џеб со патент

 • Странични џебови

 • Џеб за лаптоп

 • Мрежест заден панел

 • Прилагодлив ремен за рамо

 • Материјал: 100% полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Ранец
  Пол Unisex
  Намена Кошарка
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Оставите оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Ранец 9B0503-650
  1.992 ДЕН
  Заштеда 20%
  2.490 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Ранец 9B0503-GEH
  1.752 ДЕН
  Заштеда 20%
  2.190 ДЕН
  Помош