Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Play Happy
NIKE Play Happy
NIKE Play Happy
NIKE Play Happy
NIKE Play Happy
NIKE Play Happy
NIKE Play Happy
NIKE Play Happy
NIKE Play Happy
NIKE Play Happy
Детски сет
Код на производ:
(NN0832-U90)
NIKE

NIKE Play Happy

Претходна цена
2.790 ДЕН
Моментална цена
2.790 ДЕН
Цена со попуст
2.232 ДЕН
Заштеда: 558 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 7-9 7-9
 • 2-4 2-4
 • 5-6 5-6
 • 6-12 6-12м
 • 7-8 7-8
 • 9-10 9-10
 • 5-7 5-7
 • 0-6 0-6м
 • 18 12-18м
 • 24 18-24м
 • 0-3 0-3м
 • 0-12 0-12г.
 • 2-3 2-3
 • 3-4 3-4
 • 4-5 4-5
 • 12 9-12м
 • 1112 1112
 • 1224 1224
 • 1314 1314
 • 1516 1516
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Детскиот комплет Nike PLAY HAPPY за бебиња и мали деца вклучува памучно боди, лигавче и чорапи, за облека која е мека и нежна за секого. Бодито има превиткување преку рамо и закопчување на нитни за полесно пресоблекување. Пријатната мешавина од памук е идеална за нежната бебешка кожа. Спецификации: Сет од три дела Боди на кратки ракави со преклоп на рамениците и закопчување со нитни Еластична манжетна на јаката Соодветно лигавче и чорапчиња Smiley Swoosh принт Машинско перење Состав: Боди и лигавче: 60% памук, 40% полиестер; Чорапчиња: 62% памук, 34% полиестер, 4% еластин.
Подетално

Детскиот комплет Nike PLAY HAPPY за бебиња и мали деца вклучува памучно боди, лигавче и чорапи, за облека која е мека и нежна за секого. Бодито има превиткување преку рамо и закопчување на нитни за полесно пресоблекување. Пријатната мешавина од памук е идеална за нежната бебешка кожа.
Спецификации:

 • Сет од три дела
 • Боди на кратки ракави со преклоп на рамениците и закопчување со нитни
 • Еластична манжетна на јаката
 • Соодветно лигавче и чорапчиња
 • Smiley Swoosh принт
 • Машинско перење
 • Состав: Боди и лигавче: 60% памук, 40% полиестер; Чорапчиња: 62% памук, 34% полиестер, 4% еластин

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Сет
  Пол Деца-момчиња
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За бебиња (0-4 год.)
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  7-9
  2-4
  5-6
  6-12 6-12м
  7-8
  9-10
  5-7
  0-6 0-6м
  18 12-18м
  24 18-24м
  0-3 0-3м
  0-12 0-12г.
  2-3
  3-4
  4-5
  12 9-12м
  1112
  1224
  1314
  1516
  Оставите оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Сет 66J176-001
  894 ДЕН
  Заштеда 40%
  1.490 ДЕН
  Помош