Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

J2C J2C 2PLAYER BADMINTON SET
J2C J2C 2PLAYER BADMINTON SET
J2C J2C 2PLAYER BADMINTON SET
J2C J2C 2PLAYER BADMINTON SET
Код на производ:
(J2CTE170007-01)
J2C

J2C J2C 2PLAYER BADMINTON SET

Само на нашиот online shop издвоивме понуда и на нови и на стари модели на кои можеш да искористиш дополнителени 10% попуст. Побрзај, попустот важи само до 04.12.

Целосна понуда погледни ОВДЕ.

Претходна цена
1.690 ДЕН
Моментална цена
1.690 ДЕН
Цена со попуст
1.352 ДЕН
Заштеда: 338 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • NSZ NSZ
  • 1 1
  • OG OG
  • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Сет
Пол Unisex
Намена Lifestyle
Бренд J2C
Возраст За возрасни
Остави оценка
Trenutno nema komentara
Помош